Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

Obecnie planuję nowy projekt. Uprzejmie proszę o dostarczenie mi większej liczby modułów OEM dla naszych dronów.

—— Karpovets

Przeprowadziliśmy test na powietrzu wewnątrz i na silnym obszarze wielościeżkowym z wieloma zakłóceniami WiFi, a także komórkowym wzmacniaczem wewnątrz budynku. Na szczęście twój system COFDM TDD IP radio z naszym nowym wzmacniaczem działał dobrze i lepiej, niż się spodziewaliśmy.

—— Ducasse

Zrobiłem test transmisji z emiterem 1080p, który wysłałeś nam w zeszłym roku i działa idealnie. Teraz mamy projekt przesłać wideo 4k na 500m z transmisji naziemnej do ziemi, proszę dać nam kilka rozwiązań.

—— DECORME

Im Online Czat teraz

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Huanuo
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5 Million-8Million
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%
W 2008 roku firma wprowadziła na rynek kasetę modulowaną z kodowaniem 2 / 2.5 / 4/8 MHz oraz plecakowy sprzęt do bezprzewodowej transmisji wideo, montowany na pojeździe sprzęt do bezprzewodowej transmisji wideo itp.

W 2010 roku firma wprowadziła na rynek nowe produkty z cyfrowym przekaźnikiem transmisji obrazu, może odbierać lub przesyłać w czasie rzeczywistym bezstratny sygnał COFDM vedio, takie podejście może wydłużyć odległość transmisji, jednocześnie firma uruchomiła nowe produkty sprzętu IP Full-deplex COFDM. W szybkim tempie, pojedynczy kabel może z łatwością transmitować i odbierać sygnał vedio i audio w wysokiej jakości. Sprawia, że ​​szybko odbywa się wideokonferencja.

Nasz nowy produkt firmy będzie lepiej wspierać COFDM + H. 264 HD 1080P w szybko zmieniającym się stanie, da klientom przynieść wstrząsające efekty wideo i reprodukcję sceny w czasie rzeczywistym.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Wendy

Faks: 86-755-8830-8460

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)