Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Obecnie planuję nowy projekt. Uprzejmie proszę o dostarczenie mi większej liczby modułów OEM dla naszych dronów.

—— Karpovets

Przeprowadziliśmy test na powietrzu wewnątrz i na silnym obszarze wielościeżkowym z wieloma zakłóceniami WiFi, a także komórkowym wzmacniaczem wewnątrz budynku. Na szczęście twój system COFDM TDD IP radio z naszym nowym wzmacniaczem działał dobrze i lepiej, niż się spodziewaliśmy.

—— Ducasse

Zrobiłem test transmisji z emiterem 1080p, który wysłałeś nam w zeszłym roku i działa idealnie. Teraz mamy projekt przesłać wideo 4k na 500m z transmisji naziemnej do ziemi, proszę dać nam kilka rozwiązań.

—— DECORME

Im Online Czat teraz

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Huanuo
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5 Million-8Million
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%
Shenzhen Huanuo Innovate Technology co., LTD. to nowoczesna firma zajmująca się badaniami i produkcją bezprzewodowego mobilnego systemu cyfrowej transmisji wideo. Nasza firma koncentruje się na rozwoju bezprzewodowego sprzętu do transmisji wideo, z siłą nadajnika i odbiornika Mini Cofdm, niestandardowych rozwiązań i modułu OEM jako klienta Żądanie to nasza przewaga. Inżynierowie i programiści R & D stanowią 70% pracowników, po rozwoju badań i akumulacji technologii od lat nasza firma zdobyła podstawowe technologie w dziedzinie RF i ma zdolność do rozwoju technologii poziomu i algorytmu poziomu chipów.

Od momentu założenia firmy jesteśmy zorientowani rynkowo, budujemy platformę sieci i technologii. Bazujemy na budowie innowacyjnej firmy high-tech, firma posiada profesjonalny zespół badawczy z technologią RF i MPEG2 / MPEG4 / H .264 kod, cyfrowe przetwarzanie wideo, pola urządzeń wbudowanych. Zapewniają użytkownikom zintegrowane bezprzewodowe systemy transmisji wideo COFDM i usługi pomocy technicznej.

Shenzhen Huanuo Innovate Technology co., LTD. nieustannie koncentruje się na badaniach i innowacjach w branży bezprzewodowych, mobilnych urządzeń do transmisji wideo opartych na technologii LOS / NLOS. Projektuje i produkuje przenośne cyfrowe systemy mikrofalowe COFDM, w tym pełną linię analogowych i cyfrowych przenośnych i stacjonarnych nadajników COFDM, miniaturowe wideo / audio nadajniki i odbiorniki do zastosowań nadzorujących, lekkie nadajniki / odbiorniki wideo i odbiorniki do systemów UAV i UGV i są zbudowane w taki sposób, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, oferując jednocześnie wydajność i funkcje klasy przemysłowej.

Nasza kadra inżynierska ma doświadczenie w szerokim zakresie aktywnej i pasywnej elektroniki radiowej i mikrofalowej oraz oprogramowania wbudowanego i oprogramowania układowego. Dysponując pełnym zestawem narzędzi do projektowania i sprzętu testowego, przyjmujemy Twoje niestandardowe wymagania dotyczące produktu. Nasza fabryka jest skonfigurowana do obsługi pełnego zarządzania projektem od etapu projektowania i prototypu do pełnej produkcji.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Wendy

Faks: 86-755-8830-8460

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)