Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Obecnie planuję nowy projekt. Uprzejmie proszę o dostarczenie mi większej liczby modułów OEM dla naszych dronów.

—— Karpovets

Przeprowadziliśmy test na powietrzu wewnątrz i na silnym obszarze wielościeżkowym z wieloma zakłóceniami WiFi, a także komórkowym wzmacniaczem wewnątrz budynku. Na szczęście twój system COFDM TDD IP radio z naszym nowym wzmacniaczem działał dobrze i lepiej, niż się spodziewaliśmy.

—— Ducasse

Zrobiłem test transmisji z emiterem 1080p, który wysłałeś nam w zeszłym roku i działa idealnie. Teraz mamy projekt przesłać wideo 4k na 500m z transmisji naziemnej do ziemi, proszę dać nam kilka rozwiązań.

—— DECORME

Im Online Czat teraz

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Huanuo
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5 Million-8Million
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%
Specjalizujemy się w bezprzewodowym nadajniku i odbiorniku Cofdm, bezprzewodowym łączeniu mostów i bezprzewodowym systemie transmisji mikrofalowej. Szeroko stosowany w systemie UAV, gaszeniu pożarów, ściganiu, administracji rządowej, wojsku, wiadomościach, również szeroko stosowany w wysokiej jakości i wysokich standardach wymagań fotografia lotnicza, geodezja map i inne zastosowania przemysłowe.


Nasze standardowe linie produktów, w tym miniaturowe nadajniki / odbiorniki wideo / audio do zastosowań w monitoringu, lekkie nadajniki i odbiorniki wideo / danych do systemu UAV i UGV, są zaprojektowane tak, aby wytrzymywać trudne warunki, oferując jednocześnie wiodącą w branży wydajność, funkcje i ceny.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Wendy

Faks: 86-755-8830-8460

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)