Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd profil firmy
Chiny Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd profil firmy
Chiny Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd profil firmy
Chiny Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd profil firmy
1 2 3 4

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Shenzhen Huanuo Innovate Technology co., LTD. to nowoczesna firma zajmująca się badaniami i produkcją bezprzewodowego mobilnego systemu cyfrowej transmisji wideo. Nasza firma koncentruje się na rozwoju bezprzewodowego sprzętu do transmisji wideo, z siłą nadajnika i odbiornika Mini Cofdm, niestandardowych rozwiązań i modułu OEM jako klienta Żądanie to nasza przewaga. Inżynierowie i programiści R & D stanowią 70% pracowników, po rozwoju badań i akumulacji technologii od lat nasza firma zdobyła podstawowe technologie w dziedzinie RF i ma zdolność do rozwoju technologii poziomu i algorytmu poziomu chipów.

Od momentu założenia firmy jesteśmy zorientowani rynkowo, budujemy platformę sieci i technologii. Bazujemy na budowie innowacyjnej firmy high-tech, firma posiada profesjonalny zespół badawczy z technologią RF i MPEG2 / MPEG4 / H .264 kod, cyfrowe przetwarzanie wideo, pola urządzeń wbudowanych. Zapewniają użytkownikom zintegrowane bezprzewodowe systemy transmisji wideo COFDM i usługi pomocy technicznej.

Shenzhen Huanuo Innovate Technology co., LTD. nieustannie koncentruje się na badaniach i innowacjach w branży bezprzewodowych, mobilnych urządzeń do transmisji wideo opartych na technologii LOS / NLOS. Projektuje i produkuje przenośne cyfrowe systemy mikrofalowe COFDM, w tym pełną linię analogowych i cyfrowych przenośnych i stacjonarnych nadajników COFDM, miniaturowe wideo / audio nadajniki i odbiorniki do zastosowań nadzorujących, lekkie nadajniki / odbiorniki wideo i odbiorniki do systemów UAV i UGV i są zbudowane w taki sposób, aby wytrzymać trudne warunki środowiskowe, oferując jednocześnie wydajność i funkcje klasy przemysłowej.

Nasza kadra inżynierska ma doświadczenie w szerokim zakresie aktywnej i pasywnej elektroniki radiowej i mikrofalowej oraz oprogramowania wbudowanego i oprogramowania układowego. Dysponując pełnym zestawem narzędzi do projektowania i sprzętu testowego, przyjmujemy Twoje niestandardowe wymagania dotyczące produktu. Nasza fabryka jest skonfigurowana do obsługi pełnego zarządzania projektem od etapu projektowania i prototypu do pełnej produkcji.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Huanuo

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 5 Million-8Million

Rok założenia : 2008

pc Export : 70% - 80%

W 2008 roku firma wprowadziła na rynek kasetę modulowaną z kodowaniem 2 / 2.5 / 4/8 MHz oraz plecakowy sprzęt do bezprzewodowej transmisji wideo, montowany na pojeździe sprzęt do bezprzewodowej transmisji wideo itp.

W 2010 roku firma wprowadziła na rynek nowe produkty z cyfrowym przekaźnikiem transmisji obrazu, może odbierać lub przesyłać w czasie rzeczywistym bezstratny sygnał COFDM vedio, takie podejście może wydłużyć odległość transmisji, jednocześnie firma uruchomiła nowe produkty sprzętu IP Full-deplex COFDM. W szybkim tempie, pojedynczy kabel może z łatwością transmitować i odbierać sygnał vedio i audio w wysokiej jakości. Sprawia, że ​​szybko odbywa się wideokonferencja.

Nasz nowy produkt firmy będzie lepiej wspierać COFDM + H. 264 HD 1080P w szybko zmieniającym się stanie, da klientom przynieść wstrząsające efekty wideo i reprodukcję sceny w czasie rzeczywistym.

Usługowe

Specjalizujemy się w bezprzewodowym nadajniku i odbiorniku Cofdm, bezprzewodowym łączeniu mostów i bezprzewodowym systemie transmisji mikrofalowej. Szeroko stosowany w systemie UAV, gaszeniu pożarów, ściganiu, administracji rządowej, wojsku, wiadomościach, również szeroko stosowany w wysokiej jakości i wysokich standardach wymagań fotografia lotnicza, geodezja map i inne zastosowania przemysłowe.


Nasze standardowe linie produktów, w tym miniaturowe nadajniki / odbiorniki wideo / audio do zastosowań w monitoringu, lekkie nadajniki i odbiorniki wideo / danych do systemu UAV i UGV, są zaprojektowane tak, aby wytrzymywać trudne warunki, oferując jednocześnie wiodącą w branży wydajność, funkcje i ceny.

Firma Zespół

KONTAKT

Adres: Jednostka J, piętro 16, blok C, budynek NEO, obszar Futian, Shenzhen, Guangdong, Chiny.