Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
Obecnie planuję nowy projekt. Uprzejmie proszę o dostarczenie mi większej liczby modułów OEM dla naszych dronów.

—— Karpovets

Przeprowadziliśmy test na powietrzu wewnątrz i na silnym obszarze wielościeżkowym z wieloma zakłóceniami WiFi, a także komórkowym wzmacniaczem wewnątrz budynku. Na szczęście twój system COFDM TDD IP radio z naszym nowym wzmacniaczem działał dobrze i lepiej, niż się spodziewaliśmy.

—— Ducasse

Zrobiłem test transmisji z emiterem 1080p, który wysłałeś nam w zeszłym roku i działa idealnie. Teraz mamy projekt przesłać wideo 4k na 500m z transmisji naziemnej do ziemi, proszę dać nam kilka rozwiązań.

—— DECORME

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Od momentu założenia firmy jesteśmy zorientowani rynkowo, budujemy platformę sieci i technologii. Bazujemy na budowie innowacyjnej firmy high-tech, firma posiada profesjonalny zespół badawczy z technologią RF i MPEG2 / MPEG4 / H .264 kod, cyfrowe przetwarzanie wideo, pola urządzeń wbudowanych. Zapewniają użytkownikom zintegrowane bezprzewodowe systemy transmisji wideo COFDM i usługi pomocy technicznej.

 • OEM / ODM
  Huanuo Innovate Technology co., LTD jest producentem i dostarcza niestandardowe rozwiązania OEM i ODM do egzekwowania prawa, telewizji cyfrowej o wysokiej rozdzielczości, systemu telewizji mobilnej, systemu IPTV, UVA i UGV, fotografii lotniczej, wiadomości, wydarzeń sportowych, ukrytego śledztwa, monitoring wideo, bezprzewodowy system transmisji obrazu w czasie rzeczywistym przez ponad 10 lat. Oferujemy szeroką gamę produktów do nadzoru, doświadczenie inżynieryjne, szybką reakcję i zespół, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.

  Nasza kadra inżynierska ma doświadczenie w szerokim zakresie aktywnej i pasywnej elektroniki radiowej i mikrofalowej oraz oprogramowania wbudowanego i oprogramowania układowego. Dysponując pełnym zestawem narzędzi do projektowania i sprzętu testowego, przyjmujemy Twoje niestandardowe wymagania dotyczące produktu. Nasza fabryka jest skonfigurowana do obsługi pełnego zarządzania projektem od etapu projektowania i prototypu do pełnej produkcji.

 • R & D
  Nasza firma koncentruje się na rozwoju bezprzewodowego sprzętu do transmisji wideo, z mocą Mini video nadajnika i odbiornika, niestandardowymi rozwiązaniami i modułem OEM, ponieważ życzenie klienta jest naszą przewagą. Inżynierowie i programiści R & D stanowią 70% pracowników, po badaniach rozwój i akumulacja technologii od lat nasza firma zdobyła podstawowe technologie w dziedzinie RF, i ma zdolność do rozwoju technologii poziomu i poziomu algorytmu.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Wendy

Faks: 86-755-8830-8460

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: Jednostka J, piętro 16, blok C, budynek NEO, obszar Futian, Shenzhen, Guangdong, Chiny.